ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ШАМПИОН СРБИЈЕ У ФУДБАЛУ

pre 6 meseci

Фудбалери Црвене Звезде освојили су 31. титулу првака Србије пошто су вечерас савладали екипу Рада резултатом 5:0 и тако математички обезбиједили титулу у Линглонг Супер лиги Србије.

Стријелци за црвено-бијеле били су Иванић у 24. минути из једанаестерца, Бабић у 30., Вукановић у 36., Дегенек у 57.,  а коначан резултат поставио је Вукановић у 82. минути својим другим голом на утакмици.

Овом побједом црвено-бијели приредили су најљепши омаж генерацији фудбалера Звезде који су на данашњи дан прије 29 година освојили Куп Европских Шампиона.

Сљедећу утакмицу Црвена Звезда игра већ у уторак, када гостује екипи Инђије у четвртфиналу Купа Србије.